Firma GRASANT sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku i zajmuję się przetwórstwem papierów higienicznych AFH takich jak: papiery toaletowe,  ręczniki w rolach mini i maxi, czyściwa przemysłowe, podkłady higieniczne, ręczniki składane „ZZ".

Produkcja odbywa się na bazie papierów celulozowych oraz makulaturowych w kolorze białym, naturalnym, zielonym, jedno i dwu warstwowych o różnych gramaturach.

W 2010 roku wprowadziliśmy dwie marki, pod którymi sprzedawane są nasze produkty. Pod marką KAREN oferujemy produkty celulozowe, a pod marka CLIRO produkty makulaturowe.

Marki te szybko się przyjęły na rynku i są dzisiaj jednymi
z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku AFH.

Dysponujemy parkiem maszynowym, który nieustannie jest ulepszany i modernizowany,   dzięki tym działaniom znacznie zwiększa się nasz potencjał produkcyjny.

Duże powierzchnie magazynowe umożliwiają nam magazynowanie całego wachlarza naszych produktów, co pozwala nam na szybką i sprawną obsługę naszych klientów     

Miasto Krapkowice, gdzie jest siedziba firmy ma wieloletnie i głębokie tradycje związane z papiernictwem. Miedzy innymi dzięki temu zdobyte nasze doświadczenie w branży papierniczej pozwala nam mocną i stabilną pozycje na rynku. Stabilność finansowa, zapewniony stały i pewny dostęp do surowców oraz wykwalifikowana załoga czyni z nas pewnego partnera we współpracy handlowej.

Galeria: